Zapisy

Drodzy Biegacze i Biegaczki,

Uruchomiliśmy zapisy do VI Podkowiańskiej Dychy. Zachęcamy do przeczytania poniższej informacji w której również znajdziesz linki do strony zapisów w portalu datasport.pl

 • Domaja, podstawowa cena pakietu startowego Biegu10km, Biegu Bez Barier i Nordic Walking taka jak w zeszłym roku – 39zł. (od 8 maja – 50zł)
 • Cena pakietu startowego biegów dziecięcych (400 i 800m)  – 15zł
 • Cena koszulki technicznej (opcja) – 29zł. Tak jak w zeszłym roku przygotowujemy koszulkę techniczną dobrej jakości. Rozmiarówkę znajdziecie w zakładce pakiet startowy.
 • Uczestnicy mogą dobrowolnie przekazać dodatkowe 10zł na cel charytatywny. W tym roku biegamy dla Wiktorii podopiecznej Fundacji Wcześniak. Więcej informacji w zakładce Biegniemy dla.. [tutaj]

Krótka instrukcja zapisów na Biegi 10km, Bez Barier i Nordic Walking:

 1. Wejdź na stronę zapisów klikając baner:  
 2. Utwórz swój profil zawodnika w bazie Datasport. Pozwoli ci to na szybsze zapisy na każde inne zawody obsługiwane przez Datasport. Jeśli masz już profil w Datasport przejdź do punktu 3.
 3. Wybierz Bieg, w którym chcesz startować i zarejestruj się.
 4. Wybierz czy jesteś z drużyny Podkowa i Sąsiedzi czy z drużyny Reszta Świata.
 5. Opłać pakiet startowy. Przyjmujemy wyłącznie płatności poprzez stronę zapisów. Prosimy NIE wysyłać pieniędzy na konto bankowe Organizatora.

Krótka instrukcja zapisów na Biegi Dziecięce 400 i 800m

 1. Wejdź na stronę zapisów klikając baner:  
 2. Utwórz profil zawodnika dla dziecka w bazie Datasport lub jeśli nie chcesz tworzyć profilu dla dziecka, utwórz (jeśli jeszcze nie masz) profil dla siebie i skorzystaj z opcji ZGŁOSZENIA ZBIOROWE oznaczonej jak na obrazku poniżej:
     Umożliwi ona zapisanie dziecka/dzieci przy zalogowaniu się na swój profil.
 3. Zarejestruj dziecko/dzieci na bieg 400 lub 800m.
 4. Opłać pakiet startowy. Przyjmujemy wyłącznie płatności poprzez stronę zapisów. Prosimy NIE wysyłać pieniędzy na konto bankowe Organizatora.
 5. UWAGA:
  1. Przy zapisach grupowych Datasport przeprowadza weryfikację płatności. Trwa to przeciętnie 24 godziny, więc nie od razu będzie widoczny status opłaconej opłaty startowej. 
  2. Z uwagi na fakt, że zapisy dzieci i dorosłych są dokonywane na osobnych listach, dopiero po scaleniu obu list po zakończeniu zapisów będziemy widzieli pełne drużyny rodzinne (dorosłych i dzieci). Prosimy o wyrozumiałość w tej sprawie