Jak się ZAPISAĆ na biegi

Drodzy Biegacze i Biegaczki,

Zachęcamy do przeczytania regulaminu i poniższej informacji w której również znajdziesz linki do strony zapisów w portalu datasport.pl

WAŻNE INFORMACJE

 • Zapisy elektroniczne przez system datasport.pl czynne do 21 maja 2019. Po tym terminie NIE BĘDZIEMY dopiswać zawodników do list startowych. 
 • 25 lub 26 maja w Biurze Zawodów tylko w przypadku posiadania przez nas wolnych pakietów startowych będą one sprzedawane na zasadzie kto pierwszy przyjdzie zostanie pierwszy obsłużony. 
 • Do 6 maja, podstawowa cena pakietu startowego Biegu10km i Biegu Bez Barier wynosi – 49zł.
  (od 7 maja – 60zł, a sobotę 25 maja i niedzielę 26 maja BEZ GWARANCJI, ŻE MIEJSCA BĘDĄ JESZCZE DOSTĘPNE – 70zł)
 • Cena pakietu startowego biegów dziecięcych (400 i 800m)  – 15zł
 • Cena koszulki technicznej (opcja) – 29zł. Tak jak w zeszłym roku przygotowujemy koszulkę techniczną dobrej jakości. Rozmiarówkę znajdziecie w zakładce pakiet startowy.
 • Uczestnicy mogą dobrowolnie przekazać dodatkowe 10zł na cel charytatywny. W tym roku biegamy pomagamy wysłać reprezentację polski niepełnosprawmnych sportówców na Mistrzostwa Europy. Więcej informacji w zakładce Biegniemy dla.. [tutaj]

Krótka instrukcja zapisów na Biegi 10km i Bez Barier:

 1. Wejdź na stronę zapisów klikając baner:  
 2. Utwórz swój profil zawodnika w bazie Datasport. Pozwoli ci to na szybsze zapisy na każde inne zawody obsługiwane przez Datasport. Jeśli masz już profil w Datasport przejdź do punktu 3.
 3. Wybierz Bieg, w którym chcesz startować i zarejestruj się.
 4. Wybierz czy jesteś z drużyny Podkowa i Sąsiedzi czy z drużyny Reszta Świata.
 5. Opłać pakiet startowy. Przyjmujemy wyłącznie płatności poprzez stronę zapisów. Prosimy NIE wysyłać pieniędzy na konto bankowe Organizatora.

Krótka instrukcja zapisów na Biegi Dziecięce 400 i 800m

 1. Wejdź na stronę zapisów klikając baner:  
 2. Utwórz profil zawodnika dla dziecka w bazie Datasport lub jeśli nie chcesz tworzyć profilu dla dziecka, utwórz (jeśli jeszcze nie masz) profil dla siebie i skorzystaj z opcji ZGŁOSZENIA ZBIOROWE oznaczonej jak na obrazku poniżej:
     Umożliwi ona zapisanie dziecka/dzieci przy zalogowaniu się na swój profil.
 3. Zarejestruj dziecko/dzieci na bieg 400 lub 800m. Bieg na 400m jest dla dzieci do 8 roku życia, bieg na 800m dla dzieci w wieku 9-13 lat.
 4. Opłać pakiet startowy. Przyjmujemy wyłącznie płatności poprzez stronę zapisów. Prosimy NIE wysyłać pieniędzy na konto bankowe Organizatora.
 5. UWAGA:
  1. Przy zapisach grupowych Datasport przeprowadza weryfikację płatności. Trwa to przeciętnie 24 godziny, więc nie od razu będzie widoczny status opłaconej opłaty startowej. 
  2. Z uwagi na fakt, że zapisy dzieci i dorosłych są dokonywane na osobnych listach, dopiero po scaleniu obu list po zakończeniu zapisów będziemy widzieli pełne drużyny rodzinne (dorosłych i dzieci). Prosimy o wyrozumiałość w tej sprawie