Pakiet Startowy | Nagrody

PAKIET STARTOWY

W pakiecie startowym dla uczestników biegów na 10km, na 5km znajdą się:  numer startowy, chip do pomiaru czasu, agrafki, talon na darmowy posiłek od Organizatora.

Na Dysze ograniczamy użycie plastiku i dlatego zrezygnowaliśmy z butelek z izotonikiem. W zamian każdy biegacz na 5 i 10km otrzyma Bidon Bio.

 

 

Bidony BIO są wykonane z Braskem® Green Polyethylene, który jest pochodną etanolu pozyskanego z trzciny cukrowej. Jest to w pełni odnawialny surowiec. Podczas produkcji Green Polyethylene absorbuje z atmosfery CO znacząco przyczyniając się do redukcji ilości gazów cieplarnianych. Naturalne BIO bidony zawierają także biodegradowalny dodatek Eco-Pure, dzięki któremu plastik rozkłada się znacznie szybciej.Bidony BIO są w pełni zdatne do ponownego przetworzenia.

 

 

Pakiety na Biegi 10 km, 5km występują w wersji z koszulką techniczną lub bez. Koszulki w cenie 29 zł można zamawiać tylko do 25 kwietnia! 

Na wszystkich którzy ukończą dowolny bieg na mecie będzie czekał pamiątkowy medal.

Pakiet startowy biegów dla dzieci zawiera numer startowy oraz chip do pomiaru czasu.  Na mecie uczestnik otrzyma medal. Pakiet dziecięcy nie zawiera koszulki.

 

NAGRODY

I. Nagrody dla Zwycięzców Biegów

1. Bieg 10km
Za zajęcie miejsca „na pudle” w biegu na 10 km oprócz pucharów przewidzieliśmy nagrody od sponsorów. Będziemy je potwierdzać jak tylko ustalimy ze sponsorami.

2. Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów w biegu na 10km
Za zajęcie miejsca „na pudle” oprócz pucharów przewidzieliśmy nagrody od sponsorów. Będziemy je potwierdzać jak tylko ustalimy ze sponsorami. 

3. Bieg Bez Barier, 

Pierwsza trójka w kategorii kobiet i mężczyzn w Biegu Bez Barier i Nordic walking otrzyma puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Organizatora oraz Sponsorów.

II. Nagrody dla drużyn rodzinnych
Ponadto przyznamy nagrody w kategorii najliczniej reprezentowana rodzina w dwóch kategoriach:

  1. Duże Biegi (10 km + 5 km). Za zajęcie I miejsca – nagroda rzeczowa ufundowana przez Organizatora oraz Sponsorów.
  2. Open (10 km + 5 km + Biegi dzieci). Za zajęcie I miejsca – nagroda rzeczowa ufundowana przez Organizatora oraz Sponsorów.

Uwaga, aby wziąć udział w rywalizacji rodzinnej należy zgłosić rodzinę w czasie rejestracji do biegów na stronie datasport.

III. Nagrody dla dzieci
Każde dziecko otrzyma upominek od Sponsora

IV. Nagrody do rozlosowania wśród obecnych
Aby mieć szanse wygrać musicie zrobić kilka kroków. Po pierwsze zapisać się na jeden z biegów (10 km, lub Bieg Bez Barier –5km). Po drugie opłacić start. Po trzecie być w Miasteczku Biegowym przy scenie około godziny 13-tej w dniu zawodów 27 maja. Po czwarte zakrzyknąć „jestem” jeśli sierotka losująca wylosuje Wasz numer startowy. Po piąte odebrać nagrodę. I tyle.