Nagrody

I. Nagrody dla Zwycięzców Biegów

1. Bieg 10km
Za zajęcie miejsca „na pudle” w biegu na 10 km oprócz pucharów przewidzieliśmy nagrody.

Za zajęcie I miejsca w kategorii mężczyzn i kobiet – nagroda o wartości 500zł
Za zajęcie II miejsca w kategorii mężczyzn i kobiet –nagroda o wartości 300zł
Za zajęcie III miejsca w kategorii mężczyzn i kobiet – nagroda o wartości 200zł

2. Bieg Bez Barier, 

Pierwsza trójka w kategorii kobiet i mężczyzn w Biegu Bez Barier i Nordic walking otrzyma puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Organizatora oraz Sponsorów.

II. Nagrody dla drużyn rodzinnych
Ponadto przyznamy nagrody w kategorii najliczniej reprezentowana rodzina w dwóch kategoriach:

  1. Duże Biegi (10 km + 5 km + Nordic Walking). Za zajęcie I miejsca – nagroda rzeczowa ufundowana przez Organizatora oraz Sponsorów.
  2. Open (10 km + 5 km + Nordic Walking + Biegi dzieci). Za zajęcie I miejsca – nagroda rzeczowa ufundowana przez Organizatora oraz Sponsorów.

Uwaga, aby wziąć udział w rywalizacji rodzinnej należy zgłosić rodzinę w czasie rejestracji do biegów na stronie datasport. Zasady rywalizacji rodzinnej do poczytania tutaj.

III. Nagrody dla dzieci
Każde dziecko otrzyma upominek od Sponsora – książkę Wydawnictwa Egmont

IV. Nagrody do rozlosowania wśród obecnych
Aby mieć szanse wygrać musicie zrobić kilka kroków. Po pierwsze zapisać się na jeden z biegów (10 km, lub Bieg Bez Barier –5km). Po drugie opłacić start. Po trzecie być w Miasteczku Biegowym przy scenie około godziny 13-tej w dniu zawodów 27 maja. Po czwarte zakrzyknąć „jestem” jeśli sierotka losująca wylosuje Wasz numer startowy. Po piąte odebrać nagrodę. I tyle.

 

Arrow
Arrow
Slider

Takie oto nagrody mieliśmy dla uczestników w 2018 roku. Co będzie w 2019 to sie jeszcze okaże 🙂 Bedziemy o tym na bieżaco informować.