Nagrody

Mamy kilka kategorii nagród dla uczestników VI Podkowiańskiej Dychy. W miarę finalizowania rozmów ze sponsorami i fundatorami nagród będziemy podawać więcej szczegółów. Poniżej to co wiemy w momencie uruchomienia zapisów.

I. Nagrody dla Zwycięzców Biegów

1. Bieg 10km
Za zajęcie miejsca „na pudle” w biegu na 10 km oprócz pucharów przewidzieliśmy nagrody.

Za zajęcie I miejsca w kategorii mężczyzn i kobiet – nagroda o wartości 500zł
Za zajęcie II miejsca w kategorii mężczyzn i kobiet –nagroda o wartości 300zł
Za zajęcie III miejsca w kategorii mężczyzn i kobiet – nagroda o wartości 200zł

 

2. Bieg Bez Barier, Nordic Walking

Pierwsza trójka w kategorii kobiet i mężczyzn w Biegu Bez Barier i Nordic walking otrzyma puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Organizatora oraz Sponsorów.

3. Nagrody dla drużyn rodzinnych
Ponadto przyznamy nagrody w kategorii najliczniej reprezentowana rodzina w dwóch kategoriach:

  1. Duże Biegi (10 km + 5 km + Nordic Walking). Za zajęcie I miejsca – nagroda rzeczowa ufundowana przez Organizatora oraz Sponsorów.
  2. Open (10 km + 5 km + Nordic Walking + Biegi dzieci). Za zajęcie I miejsca – nagroda rzeczowa ufundowana przez Organizatora oraz Sponsorów.

Uwaga, aby wziąć udział w rywalizacji rodzinnej należy zgłosić rodzinę w czasie rejestracji do biegów na stronie datasport. Zasady rywalizacji rodzinnej do poczytania tutaj.

4. Nagrody dla dzieci
Każde dziecko otrzyma upominek od Sponsora

5. Nagrody do rozlosowania wśród obecnych
Aby mieć szanse wygrać musicie zrobić kilka kroków. Po pierwsze zapisać się na jeden z biegów (10 km, Bieg Bez Barier –5km) lub Nordic Walking (5km). Po drugie opłacić start. Po trzecie być w Miasteczku Biegowym przy scenie około godziny 13-tej w dniu zawodów 27 maja. Po czwarte zakrzyknąć „jestem” jeśli sierotka losująca wylosuje Wasz numer startowy. Po piąte odebrać nagrodę. I tyle.