Odbiór pakietów startowych


Odbiór pakietów startowych
 wszystkich biegów (w tym biegów dzieci) tylko w biurze zawodów. 

UWAGA!  Po raz pierwszy biuro zawodów VIII Dychy będzie mieścić się w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Warszawy, ul. Jana Pawła II 20 w Podkowie Leśnej.

Godziny otwarcia Biura Zawodów
Biuro Zawodów będzie otwarte w sobotę 30 maja w godzinach 15.00-19.00 oraz w dniu zawodów, w niedzielę 31 maja w godzinach 7.30-10.30. Aby odebrać pakiet startowy należy mieć przy sobie dowód tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy).

odbiór numerów startowych do biegów dziecięcych
Uwaga: biegi dzieci startują o 10.00 i w związku z tym odbiór numerów dzieci będzie możliwy do 9.30.

Odbiór numerów startowych i pakietów osób niepełnoletnich
Uwaga niepełnoletni biorący udział w biegach na 10 i 5 km oraz rodzice startujących dzieci w biegach na 400 i 800 m. Do  odbioru pakietu startowego wymagane jest podpisane oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego wyrażające zgodę na start niepełnoletniego w zawodach. Wzór oświadczenia do pobrania tutaj –  pliki do pobrania

Odbiór pakietu przez osoby trzecie
Do odbioru pakietu startowego przez osoby trzecie potrzebne jest podpisane upoważnienie przez zawodnika. Do pobrania z naszej strony tutaj – pliki do pobrania. Takiego upoważnienia nie muszą składać rodzice odbierające pakiet w imieniu dzieci startujących na 400 i 800 m.

Będzie można zostawić rzeczy osobiste w depozycie, który będzie w Namiocie Organizatora w Miasteczku Biegowym niedalego bramy startowej. Depozyt będzie czynny do godziny 14.00.

Mieszkańców spoza Podkowy Leśnej gorąco zachęcamy do przybycia na zawody kolejką WKD odjeżdżającą w weekendy z centrum Warszawy co 20 minut. Dokładny rozkład na stronie www.wkd.com.pl.

Parkowanie w bezpośredniej okolicy biura zawodów będzie bardzo utrudnione, staramy się o udostępnienie placu na tymczasowy parking.  Nie będzie możliwości parkowania na trasie biegu. Przypominamy, że prawo zabrania parkowania na chodniku. Zdarzało się, że policja wręczała mandaty kierowcom parkującym na chodniku przed biurem zawodów. 

Biuro Zawodów jest w odległości ok 700m od stacji kolejki Podkowa Leśna Główna oraz ok 600m od miejsca startu i mety w Parku Miejskim