Trasy Biegów

Trasa biegu głównego VI Podkowiańskiej Dychy (10 km) przebiega ulicami Miasta Ogrodu Podkowa Leśna (przeważająca nawierzchnia asfaltowa) oraz na terenie Lasu Młochowskiego. Tam trasa jest wyznaczona po drogach i duktach leśnych i po drogach  utwardzanych.
Biegi Dzieci
Biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach 400 metrów i 800 metrów zostaną rozegrane w Park Miejskim wzdłuż ulicy Lilpopa w pobliżu miejsca Startu i Mety.

10km, Bieg bez Barier 5km, Nordic Waling 5km
Start/Meta niezmiennie w Parku Miejskim. Z uwagi na wydłużone dystanse Biegu Bez barier i Nordic Walking do 5km oraz prace prowadzone w lesie zimą  wytyczyliśmy w połowie nową trasę. Biegacze pobiegną w stronę wschodniej granicy miasta wygodnym asfaltem ulicy Bukowej a następnie gruntową ulicą Sosnową aby dalej pobiec znaną z poprzednich edycji ulicą Młochowską wzdłuż lasu. Po Zachodniej stronie miasta dodaliśmy ulice Bluszczową i Parkową z nawrotem na 9 kilometrze przy figurze z 1925 upamiętniającej wmurowanie w tym miejscu kamienia węgielnego pod przyszłe Miasto-Ogród. Także 2,5. kilometrowa pętla w lesie Młochowskim poprowadzona jest zupełnie nowymi drogami. Jedna bardzo ważna prośba. W zeszłym roku, ktoś “oznaczył” samowolnie część trasy w lesie różową farbą, oszpecając drzewa i robiąc to bez potrzebnych zgód od Lasów Państwowych. Nie znamy motywacji znaczącego ale apelujemy o powstrzymanie się od takich akcji. Na tresie będą wolontariusze i nie będzie możliwości zgubić się w lesie.

TRASA 10km

TRASA 5km